Kariera w firmie Mediasat

Pracuj w Sosnowcu w firmie stawiającej na nowoczesne technologie

Dlaczego warto pracować w Mediasat?

Jeśli szukasz ciekawej pracy w Sosnowcu, Mediasat to idealne miejsce dla Ciebie! Codziennie rozwiązujemy dziesiątki zadań, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się stabilnym i szybkim łączem Internetowym.

 

Praca w naszej firmie to:

Podejmując pracę w Mediasat, otrzymasz również dostęp do szeregu benefitów, takich jak: darmowy pakiet usług (jeśli jesteś w zasięgu sieci), ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka lekarska oraz wyjazdy i imprezy firmowe.

 

Czego można nauczyć się pracując w Mediasat?

Idealny kandydat, którego szukamy, to osoba ambitna, interesująca się technologiami IT, która potrafi pracować w zespole i cechuje się sporą dozą samodzielności. Jeśli wymienione cechy pasują do Ciebie, w zamian możemy Ci zaoferować rozwój i doświadczenie w zależności od działu, do którego dołączysz.
Jeśli podejmiesz pracę w naszym Biurze Obsługi Klienta, dzięki szeregu szkoleń, jak i codziennej praktyce, będziesz miał możliwość nauczenia się m.in. technik sprzedaży, radzenia sobie z trudnym klientem, obsługi klientów kluczowych oraz wyceny ofert telekomunikacyjnych “szytych na miarę”.

 

W przypadku podjęcia pracy w naszym dziale serwisowym, poszerzysz swoją wiedzę o takie aspekty, jak wykonywanie instalacji na kablu UTP/ RG6/ optycznym, spawanie światłowodów, konfiguracja urządzeń sieciowych, znajomość tematu VLAN’ów, naprawa uszkodzeń sieci. Z dalszym rozwojem i poszerzaniem swoich kompetencji, staniesz się prawdziwym ekspertem, który będzie zajmować się również innymi - bardziej zaawansowanymi zagadnieniami. Zapraszamy do odwiedzenia biura Mediasat w Sosnowcu.

Aktualne oferty pracy w Mediasat:

 

 

 Chcesz zapytać o dowolny aspekt związany z Pracą w Mediasat? Skontaktuj się z nami: